Windykacja

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

SZYBKA WINDYKACJA

E-SĄD

Windykacja sądowa

Windykacja sądowa to jedna z form odzyskiwania należności od dłużnika. Wykorzystywana szczególnie w przypadkach kiedy inne metody - np; polubowna nie dają oczekiwanych efektów. Wszystko zależy od otrzymania sądowego nakazu zapłaty, który jest podstawą do wszczęcia egzekucji przez komornika. Jeśli Państwa dłużnik zalega ze spłatą należności i nie wykazuje chęci współpracy nawet podczas wielokrotnego kontaktu telefonicznego, czy listownego należy wtedy rozpocząć proces windykacji sądowej.

Nasza kancelaria to doświadczony zespół prawników, którego specjalnością jest windykacja sądowa. Jesteśmy w stanie w solidny i profesjonalny sposób reprezentować naszych klientów i umożliwić szybkie uzyskanie sądowego nakazu zapłaty dla dłużnika. Dołożymy wszelkich starań, by dopełnić formalności prawnych w celu przeprowadzenia windykacji sądowej. Nasza ogromna wiedza pozwala na bezproblemowe i bezpieczne prowadzenie sprawy dla wszystkich klientów. Jeśli zawiodą inne metody windykacji należy skorzystać z pomocy doświadczonej i wyspecjalizowanej w tej dziedzinie kancelarii, która dzięki ogromnej znajomości wszystkich kwestii prawnych doprowadzi do sprawnego i szybkiego odzyskania należności od dłużnika.

Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się sporządzeniem pozwu oraz dopełnieniem innych niezbędnych formalności, które umożliwią wydanie nakazu zapłaty oraz jego późniejsze uzupełnienie o klauzulę wykonalności. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz rzetelną obsługę, która pozwoli na szybkie odzyskanie długu.