Nasze specjalizacje:

 

Windykacja

Specjalizujemy się w kompleksowej windykacji należności. Świadczymy windykację: sądową, polubowną oraz terenową. W ramach windykacji sądowej prowadzimy sprawy w trybie klasycznym oraz przyspieszonym (e-Sąd). Sporządzamy pozwy, uzyskujemy nakazy zapłaty i wyroki zaoczne.  Reprezentujemy Klientów w relacjach z komornikami. W ramach windykacji polubownej  stosujemy techniki perswazyjne oraz bierzemy udział w negocjacjach i mediacjach. W ramach windykacji terenowej prowadzimy działania poza siedzibą Kancelarii. Przeprowadzamy wywiad środowiskowy, odwiedzamy dłużników w domach. Do każdej sprawy windykacyjnej podchodzimy indywidualnie. Najpierw przeprowadzamy bezpłatną analizę, badając charakter i potencjał sprawy.  Nasze honorarium uzależnione jest od wysokości przedmiotu sporu oraz  narzędzi windykacyjnych których użyjemy w celu szybkiego odzyskania należności. Jeśli chcesz pokoju gotuj się do wojny. Jeśli chcesz spokoju powierz odzyskanie długu Kancelarii Bellum.

 

Doradztwo Prawne

Specjalizujemy się we wszystkich sprawach na styku prawa i nieruchomości. Niezależnie czy  sprawa dotyczy spadku, rozwodu, współwłasności, wynajmu czy egzekucji komorniczej nasi doświadczeni prawnicy znajdą rozwiązanie skrojone na miarę twoich potrzeb. Weźmiemy udział w negocjacjach, sporządzimy umowę ,przygotujemy ekspertyzę, doradzimy prawnie.  Jeśli szukasz rozwiązania znajdziesz wiele dróg ale ta właściwa prowadzi do Kancelarii Bellum.

 

Zarządzanie Najmem


Specjalizujemy się w zarządzaniu najmem. Zapewniamy właścicielom nieruchomości niezbędną pomoc prawną i zaplecze merytoryczne. Nasz zespół tworzą doświadczeni prawnicy i zarządcy nieruchomościami. Rozliczamy PIT 28, rozliczamy media,  pomagamy usunąć najemców z nieruchomości, sporządzamy umowy najmu, telefonicznie przypominamy najemcom o terminie płatności za nieruchomość,  zapewniamy kompleksową windykację polubowną  i sądową. Zajmujemy się również zarządzaniem nieruchomościami. Zapewniamy obsługę administracyjną, prawną, księgową, techniczną.

 

Zapraszamy do  serwisu Encyklopedia Zarządzania Najmem  - artykuły , porady, publikacje.