Zarządzanie Najmem

ZARZĄDZANIE NAJMEM

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

KONCENTRACJA NA POTRZEBACH

Zarządzanie Najmem

Nasza kancelaria jest niewątpliwym specjalistą w zarządzaniu najmem. Oferowany przez nas wachlarz kompleksowych usług pozwala na skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Doskonale wiemy, jak ważną kwestią jest odpowiednie zarządzenia nieruchomościami. Wielu z naszych klientów, korzystających z proponowanych przez naszą kancelarią rozwiązań może liczysz na pomoc w rozliczeniu mediów, sporządzeniu umowy najmu, usunięciu niewygodnych najemców z danego mieszkania, zajmujemy się terminowym otrzymywaniem płatności. Jeśli mieszkasz w innym mieście niż to, w którym prowadzisz wynajem mieszkań i chcesz zaoszczędzić swój czas oraz skorzystać z profesjonalnej pomocy doświadczonych prawników - skorzystaj z usług, jakie oferuje Ci nasza kancelaria.

Zarządzanie najmem wymaga odpowiedniego czasu oraz wiedzy również z zakresu prawa. Posiadając niezbędne doświadczenie oraz szerokie umiejętności jesteśmy pewni, że w bezproblemowy sposób zajmiemy się wszystkimi czynnościami, związanymi z obsługą wynajmowanej nieruchomości. Jako zespół doświadczonych prawników gwarantujemy odpowiedzialne i skuteczne zarządzanie najmem, które stanowi najkorzystniejsze rozwiązanie dla wielu naszych klientów. Niezależnie czy jest to zwykłe wynajmowane mieszkanie, czy lokal komercyjny - doskonale wiemy, jak sporządzić odpowiednią umowę, która uchroni naszych klientów przez wszelkimi niedogodnościami oraz pozwoli na bezproblemowy najem i terminowe uzyskiwanie płatności również za opłaty związane z mediami i czynszem.

 

Zarządzanie Najmem

Honorarium za zarządzanie najmem nieruchomości wynosi 200 PLN Netto miesięcznie. Honorarium pobieramy wyłącznie w okresie wynajmowania nieruchomości.

 

Zarządzanie Nieruchomościami

W przypadku zarządzania nieruchomością honorarium ustalamy indywidualnie.